Tahtakurusu İlaçlama Servisi

Tahtakurusu kan emerek yaşayan haşeredir.Farklı boyutlarda olan tahtakurusu  2-6 cm civarında değişir.Çeşitli , kahve rengi tonlarında olabilir.Ev içerisine alışveriş yoluyla, içeri giren eşyalarla, gelebilir.Tahta kurusu ev içerisinde yatak arası, koltuk dikiş araları, mobilya altı gibi yerlerde yerleşir.Özellikle akşamları ortaya çıkar.

İnsanların kanını emerek beslenir.Dolayısı ile bir çok hastalık bulaştırabilir.Isırılan yer şişer ve kabarır.Allerjik reaksiyon oluşabilir.

 Tahtakurusu ilaçlama servisi,tahtakurusu ilaçlama işlemi çok önemlidir.Eğitimli kişiler ve ruhsatlı ilaçlama firmaları tercih edilmelidir.

 Tahtakurusu ilaçlama servisi,tüm böcekleri ilaçlıyoruz.Kokusuz ya da hafif kokulu ilaçlar ile sağlığınıza zarar vermeden uygulamayı gerçekleştiriyoruz.Böcek ilaçlama servislerine  ihtiyaç duyarsanız bizi hemen arayabilirsiniz.7/24 ilaçlama hizmeti sunmaktayız.Tahtakurusu ilaçlama hafif kokulu ilaçlarla yapılmaktadır.2 saat mekandan çıkmanız yeterlidir.Ardından çok iyi havalandırmak gerekir.

İlaçlama servisimizin tahtakurusu ilaçlaması yaptığı ilçelerden bazıları;

  • ·         Avcılar,
  • ·         Cihangir,
  • ·         Eyüp,
  • ·         Pendik,
  • ·         Kadıköy,
  • ·         Beylikdüzü

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Kartal Pire İlaçlama Firmaları

Kartal,İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçelerindendir.Demir yolu,deniz yolu ve otoyol ile ulaşım kolaylıkla sağlanır.Metro durağının Kartal’a gelmesi  ulaşımı daha da basit hale...

Kapat