Tahtakurusu İlacı

Tahtakurusu geceleri ortaya çıkar.insanlardan ve kuşlardan kan emerek beslenir.Isırdıkları insanlarda alerjik reaksiyon görülebilir.Isırıklar şiddetle kaşıntı hissi verdiğinden, aşırı kaşımayla cilt sorunu veya iyileşme sonrası iz kalması sorunları yaşanabilir. En çok bilinen türü koyu kırmızımsı renktedir.Hiçbir şey yemeden 1 yıl kadar yaşayabilirler.

Tahtakurusu ilacı,ilaçlama firmaları tarafından uygulanmalıdır.Bilinçsiz tahtakurusu ilacı uygulaması istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Tahtakurusu ilacı,ruhsatlı ilaçlama firmasından temin edilmeli ve eğitimli servis elemanlarının uygulaması gereken bir işlemdir.Tahta kurusu ilacı evinize yapıldığında 2 saat kapalı kalmalıdır.Havalandırdıktan sonra içeri girilebilir.

Evinizde ya da herhangi bir mekanda tahta kurusuna rastlarsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Acil ilaçlama hizmetimizle istediğiniz gün ve saatte tahtakurusu ilacını mekanınıza uygulayabiliriz.
Tahtakurusunun en çok görüldüğü ortamlar;

  • Ev
  • Daire
  • Ofis
  • Bahçe
  • Apartman bodrumları
  • Kiler

 


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Hamam Böceklerini İlaçlama

Hamam böceklerini ilaçlama konusu oldukça önemlidir.Diğer haşereler gibi hamam böceği ile mücadele de kolay değildir. hamam boceklerini ilaçlama,işinde uzman kişiler...

Kapat