Pire İlaçlama Beyoğlu

Pire altı ayaklı ve eklem bacaklı bir haşeredir. Pirenin ayağının uç kısımları tutucu özelliktedir. Pirenin baş kısmı küçük gövdesi biraz daha büyüktür.Kan emerek beslenir. Bir pire kan emdiği sürece günde 16 ile 18 yumurta bırakarak çoğalmaya devam eder. Pireler özelikle tozlu pis ortamda bulunmayı tercih eder.
Bir çok çeşidi bulunan pire,genellikle kedi beslenen evlerde görülmektedir.

Pire ilaçlama Beyoğlu,pire ilaçlaması konusunda hizmet verdiğimiz ilçelerimizdendir.Pire ilaçlama Beyoğlu servisimize gelen bilgilerden görmekteyiz ki havaların ısınmasıyla pireler çoğalmaya başlamıştır.
Çok kısa bir süre mekanınızı terk ederek sonrasında camlarınızı açıp hava akımını sağladığınızda güvenle yaşamaya devam edebilirsiniz.
Pire ilaçlama Beyoğlu servisimize ulaşmak için online destek hattımızdan ya da sayfamızdaki telefon numaralarından bize hemen ulaşabilir acil hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Pire çeşitlerine örnek olarak;

  • Pamuk piresi,
  • Toz piresi,
  • Kedi piresi,
  • İnsan piresi,
  • Köpek piresi

 


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Karafatma İlacı

Karafatma,hamam böceği türlerinden biridir.Çok hızlı hareket etmeleriyle ve karanlıkta görüş yetenekleriyle diğer haşerelerden kolaylıkla ayrılırlar.Karafatmalar diğer böcek türleriyle oldukça iyi...

Kapat