Konut İlaçlama Büyükçekmece

Büyükçekmece Avrupa yakasındaki ilçelerimizden biridir.Yüz ölçümü olarak en büyük ilçeler arasındadır.Oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir.Esenyurt,Silivri,Çatalca,Arnavutköy ilçeleriyle komşudur. Büyükçekmece’de  Türkiye’nin en büyük sergi alanı TÜYAP bulunmaktdır. Alışveriş merkezi, çarşısı, tarihi eserleri, 5 yıldızlı hotelleri, tiyatrosu, spor salonları vardır.

Konut  ilaçlama Büyükçekmece,ilçedeki binalarda görülen tüm haşere ve kemirgenler için ilaçlama yapılarak mücadele edilmektedir.Kontrol ve rutin bakımlar  için de ilaçlama firmalarına başvurabilirsiniz.Konutunuzda fare problemi yaşıyorsanız haşere ilaçlamasının yanı sıra kemirgen istasyonları bırakarak fare ile mücadelede en kesin sonuca ulaşıyoruz.

Konut ilaçlama Büyükçekmece,konutlar ilaçlanırken insan sağlığına çok dikkat edilmelidir.İlaçlama sonrasında konutların boşaltılmasına gerek yoktur.Kısa sürede uygulama tamamlanır. Yapılacak uygulamaların insan ve evcil hayvan sağlığına zararlı olmamasına dikkat edilmelidir.Gerekirse birkaç saat mekandan uzaklaşılarak,önlem alınabilir.Detaylı bilgi için ilaçlama uzmanınız ile görüşmelisiniz.

Büyükçekmece’de karşılaştığımız böceklerden bazıları;

  • Kırkayak
  • Pire
  • Kalorifer böceği
  • Hamam böceği
  • Alman hamam böceği
  • Tırtıl
  • Karınca

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Harbiye Fare İlaçlama

Harbiye,Avrupa yakasında yer alan  İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı mahalledir. Adını 1834-1936  yılları arasında burada bulunan Mekteb-i Harbiye ‘den almıştır. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan...

Kapat