Kene İlaçlama Firmaları Bahçelievler

İnsan ve hayvan hastalıklarının taşınmasında rol oynayan en önemli vektörlerdendir. Birçok bakteri, riketsiya, spiroket, virüs, parazit, mantar, protozoa ve solucan kökenli hastalığa sebep olabilirler. Ek olarak toksikozlar, felçler ve alerjik reaksiyonlara da yol açabilirler. Dünya’nın her bölgesinde bulunurlar.

Kene ilaçlama firmaları Bahçelievler, Bahçelievler,Güngören,Bağcılar,Küçükçekmece ilçeleri ile komşudur.İstanbul’un Avrupa yakasında kurulmuştur.11 mahalleden oluşan Bahçelievler’e ulaşım E5 kara yolu ile rahatlıkla yapılmaktadır.İlçede bazı ev ve iş yerlerinde kene görülmesi olağandır.Özellikle yaz aylarında daha yaygın biçimde şikayet almaktayız.

Kene ilaçlama firmaları Bahçelievler, her ilaçlama keneye faydalı olmaz.Daha önce kene böceği ilaçlaması yapmış elemanlar ile çalışılmalıdır.Bu konuda bilgili olması gerekir.Uygulama tekniği de en az kullanılacak ilaç kadar önemlidir.İlaçlanan alanda sağlığa zararlı herhangi bir unsur yaşanmamaktadır.Kene ilaçlaması sonrası mekandan çıkmanıza gerek kalmaz.Kokusuz sıvı insektisit kullanılır.

Bahçelievler’de rastladığımız bazı haşereler;

  • Rutubet böceği
  • Gümüş böceği
  • Alman hamam böceği
  • Amerikan hamam böceği
  • Pire
  • Akrep
  • Kırkayak

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Sinek İlaçlama Servisi Bahçelievler

Sinek bir çok türü bulunan uçan haşereler sınıfında değerlendirilen böceklerdendir.Hemen her alanda görülebilir.Genellikle sıcak mevsimlerde daha sık karşımıza çıkar.Çöplerin açıkta...

Kapat