Karınca İlaçlama Servisi

En küçük böcek türlerinden olan karıncanın,vücudunda bir çok göz bulunurAma çok rahat göremezler.Görüş düzeyleri kötü ile orta düzey arasındadır.Yurt dışındaki bazı karıncalar kördür.

Çevreden bulduğu yiyecekleri yuvasına taşır ve diğer karınc Bir karınca kendi ağırlığının 10 katı ağırlığı kaldırabilir.Kapalı ve açık her yerde karınca görülebilir.Karınca olan ortamda en etkin mücadele yolu sıvı ilaçlamadır.

Karınca ilaçlama servisi,genelde saksı içlerinde,şekerli gıdaların bol olduğu mutfaklarda yayılıp,tüm evinizi işgal edebilirler.Yanı sıra tüm mekanlarda görülebilirler.Çeşitli tarım ilaçları ile karıncalarla başa çıkmak neredeyse imkansızdır.Karınca görüldüğünde diğer tüm haşereler gibi,ilaçlama firmamızı arayın.

Karınca ilaçlama servisi,tüm haşereler gibi karınca ilaçlaması için  de bizi tercih edebilirsiniz.Evinizden çıkmanıza gerek kalmadan çok kısa bir sürede uygulamayı gerçekleştirerek,yoğun karınca probleminizi tamamen gideriyoruz.

Anadolu yakasında karınca dışında ilaçlama yaptığımız haşerelerden bazıları;

  • Pire
  • Kırkayak
  • Hamam böceği
  • Gümüş böceği
  • Kalorifer böceği
  • Karafatma

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Bahçelievler Kene İlaçlama Şirketleri

Bahçelievler İstanbul’un ilçelerindendir. Avrupa yakasında yer alır.Bakırköy,Küçükçekmece ve Bağcılara komşudur.Köy yapılaşması olmayan ilçede 11 mahalle bulunur.hızla gelişen ilçelerdendir.Bir çok tarihi...

Kapat