Karafatma İlaçlama Servisi Üsküdar

Üsküdar,İstanbul’un en özel semtlerindendir.Adeta tarih kokar.Bir çok tarihi cami,çeşme ve kiliseler bulunur. Eskiden doğuda Kartal İlçesi’ne komşu olacak kadar geniş bir alanı kaplayan Üsküdar ilçesinin görünümü, tüm ilde olduğu gibi 1950′lerden itibaren hızla değişmeye başladı.

Karafatma ilaçlama servisi Üsküdar, ilçe son derece kalabalıktır.Zaman içinde çevre sakinleri karafatma böceğinden şikayetçi hale gelmiştir.Kokusuz ve garantili hamam böceği ilaçlama hizmetimiz ile kısa sürede tüm mekanlardaki böcekleri temizlemekteyiz.

Karafatma ilaçlama servisi Üsküdar,ev,bahçe,bina,otopark,ofis,firma gibi tüm alanlar böcek ilaçlaması yaptırılmalıdır.Periyodik ilaçlama ile böcek ve fare probleminin önüne geçilmelidir.

Üsküdar’da ilaçlama yaptığımız bazı böcekler;

· kanatlı karınca
· hamam böceği
· kırkayak
· tahtakurusu
· güve
· pire
· karınca
· kertenkele
· fare

 


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Örümcek İlaçlama Servisleri Avcılar

Avcılar İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir.İlçede çok sayıda ev ve firma vardır.Çok sayıda mahallesi bulunan Avcılar, kalabalık ilçelerdendir. İlçede birçok...

Kapat