Haşere İlaçlama Şirketleri Okmeydanı

Okmeydanı Avrupa yakasında yer alan Şişli ilçesine  bağlı semtlerdendir.Okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi ile oldukça tanınan bir semttir.

Fatih Sultan Mehmet’in bu bölgede okçuluk müsabakaları için kurdurduğu ok meydanı ve okçuluk tekkesi,semte adını vermiştir.
Okmeydanı’nda her ne kadar çok fazla gecekondu bulunsa da, günümüzde çok sayıda yüksek katlı binaları mevcuttur.Gün geçtikçe gelişen semtlerdendir.

Haşere ilaçlama şirketleri Okmeydanı,böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duydulduğunda akla ilk gelen firmayız..Kokusuz ilaçlamalarımız ve garantili çözümlerimiz ile Okmeydanı sakinleri için tercih sebebi olmaktayız..Ev,iş yeri,otopark,bahçe gibi tüm alanlarda ilaçlama yapan uzman ekibimiz,tüm İstanbul semt ve mahallelerine hizmet veriyorlar..Kokusuz ilaçlama yaptığımız için evinizden çıkmanız gerekmiyor,İş yaşamınızı aksatmadan böceklerden kurtuluyorsunuz.Nadiren pire,kırkayak gibi böcekler için hafif kokulu ilaçlar kullansak da 2 saat kapalı kalması  yeterli oluyor.Tüm gün mekanınızı bırakmanız gerekmiyor.

Haşere ilaçlama şirketleri Okmeydanı,tüm haşere ve kemirgenler için istediğiniz gün ve saatte hizmet vermekteyiz.Bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Bilgi ve randevu için bize sorular sorabilir,uygun olduğunuz zamana randevu isteyebilirsiniz.

Okmeydanı’nda ilaçlama yaptığımız haşerelerden bazıları;

  • Fare
  • Karınca
  • Tahtakurusu
  • AkrepSalyangoz
  • Kırkayak
  • Kalorifer böceği
  • Alman hamam böceği
  • Pire

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Kene İlaçlama Firmaları Bahçelievler

Bahçelievler küçük ve şirin bir ilçedir.Bir çok konut ve iş yeri vardır.Mahalle yapısını koruyan semtlerdendir.Bahçeli evler sıklıkla görülmektedir.Bahçelerde karşılaşılan en...

Kapat