Haşere Cihangir

Cihangir Beyoğlu’na bağlı semtlerdendir. İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. Semtin ismi, şehzade Cihangire ithafen konulmuştur.Kafeleri ve eski binaları ile bilinir. İstanbul’a yerleşen yabancıların ve sanatçıların yoğunlukta olduğu bir semttir.
Cihangir’in 4 mahallesi vardır. Cihangir, Kılıç Ali Paşa, Firüzağa ve Pürtelaş mahallelerinden oluşur.Semtte ulaşım biraz zor olduğundan Taksim merkez olarak kabul edilir.Pek çok market ve banka bu cadde üzerinde yerleşmiştir.

Haşere Cihangir,semtte bir çok tarihi yapı ve eski evler bulunmaktadır.Tüm ev ve konutlarda haşere görüldüğünde haşere Cihangiri arayabilirsiniz.7/24 ilaçlama hizmetimiz ile sizin plan ve programınıza göre hareket ediyoruz.

Haşere Cihangir,ilaçlamalar insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde yapılmalıdır.Özellikle bebek,çocuk ve evcil hayvanlara zarar vermemelidir.Genellikle kokusuz sıvı ya d ajel insektisit kullanılır.Nadiren hafif kokulu ilaçları da tercih etmekteyiz.Her mekan ve haşere için ayrı uygulamalarla çözüm sağlayarak popülasyonlarını kontrol altına alıyoruz.

Cihangir de ilaçlama yaptığımız haşerelerden bazıları;

  • Pire
  • Hamam böceği
  • Karınca
  • Karafatma
  • Kırkayak
  • Gümüş böceği

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Kurtköy Kene İlaçlama Şirketi

Son yıllarda büyük gelişme gösteren semtlerden biri de Kurtköy’dür.Pendik ilçesine bağlı en gelişmiş semtlerdendir.Bir çok köye ve İstanbul’a ulaşımı kolaylaştıran...

Kapat