Hamam Böceği İlaçlama Firmaları Altunizade

Altunizade,İstanbul’un tarihi ilçelerinden Üsküdar’a bağlı bir mahalledir. Altunizade Mahallesi, 19. yüzyılın ikinci yarısında Altunizade İsmail Zühdi Paşa tarafından kurulmuştur. Altunizade 19. yüzyıl sonunda Küçük Çamlıca’nın mesire yeri olması üzerine yol üzerinde kaldığı için hareketlenmiştir. Bu dönemde semtte pek çok köşk yaptırılmıştır.Günümüzde köşkleri ve binaları ile çok güzel bir görünüme sahiptir.

Hamam böceği ilaçlama firmaları Altunizade,hamam böceği  görülen ortamlarda ilaçlama firmaları tercih edilmelidir.Sağlık bakanlığı onaylı kimyasallar kullanılması gerekir.Evdeki diğer canlıların sağlığını tehdit edici unsur içermemelidir.Hamam böceği ilaçlaması çok kısa sürer ve mekanı boşaltmanıza gerek yoktur.

Hamam böceği ilaçlama firmaları Altunizade,hizmet verdiğimiz semtlerdendir.Pire,hamam böceği,kırıkayak,akrep,fare,kertenkele,oryantal hamam böceği gibi tüm haşereler için en uygun ilaçlamayı yapmaktayız.Bir çok haşere için evden çıkmaya gerek kalmazken pire için 3 saat mekanınızı boşaltmanız  gerekmektedir.

Altunizade’de ilaçlama yaptığımız diğer haşereler;

  • Fındık faresi
  • Tahtakurusu
  • Kara böcek
  • Kene
  • Kalorifer böceği
    • Akrep

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Böcek İlaçlama Şirketleri Okmeydanı

Okmeydanı semti,Okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi ile oldukça tanınan bir semttir.Şişliye bağlıdır.Avrupa yakasında yerleşmiş bir semttir. Fatih Sultan Mehmet’in bu...

Kapat