Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Çevre ve insan sağlığına duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde ilaçlama sektöründe en iyi hizmeti en teknolojik ekipmanla sağlamak. Bununla birlikte mevcut müşterilerimize yıllık ve aylık ihtiyaçlarını periyodik ve titiz bir şekilde sağlayarak en iyi müşteri memnuniyetini yakalamak. Verdiğimiz tüm hizmet ve sağladığımız bütün ürünlerde Türkiye piyasasında en iyi olmak, çıtayı sürekli yükseltmek, Türkiye’de var olmayan bazı standartlara erişmek, aynı zamanda Türkiyede alanında lider konuma erişmek.

Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve personelimiz açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ülkemizde hala var olmayan “daha sağlıklı” insektisit uygulama yöntem ve malzemelerini ülkemize kazandırmak, bu sayede işimizin piyasada var olan kalitesini yükseltmek, insan ve çevre sağlığına kesin zarar vermeyen yöntem ve kimyasalları insanlarımızla buluşturmak.

HAKKIMIZDA

Hergün kendine yeni bilgiler ve sektörel kazanımlar eklemeye çalışan Altun Böcek ilaçlama servisi olarak biz, “bu işi insanlarımıza daha sağlıklı ve daha ekonomik nasıl sunabiliriz?” in peşindeyiz.

Her geçen gün değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerimize daha güvenilir ve çağdaş hizmet vermekten dolayı onurlu ve gururluyuz. Alanımız sadece “Böcek ilaçlama” olduğundan işimizi “birden fazla alanda satış yapmaya çalışan” rakiplerimize göre daha stabil yapmaktayız.

Şirketimiz 18 yıldır Dünya Sağlık Teşkilatının (WHO) gelişmelerini takip etmekte, sadece ve sadece Sağlık Bakanlığımızın onay ve ruhsat verdiği insektisitleri kullanmakta, biyosidal ürün uygulamalarına Vektör Kontrol Uzmanı nezaretinde gitmektedir.

Kurumsal oluşumunu tamamlayan Altun Böcek İlaçlama LTD. , hizmet ve ürünlerini İstanbul geneline ( Çatalca’dan Gebze’ye ) ,Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olmak üzere , vermektedir.

 

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun