Fare Yakalama Servisi

Fare en çok rastlanan kemirgen türüdür.Tüm ortamlarda yaşayabilmesinden dolayı çok sık karşılaşırız.Eski ,ahşap yapılar başta olmak üzere tüm ev ve bahçelerde görülebilir. Çoğalarak, bulunduğu mekana yayılır ve mücadelesi zorlaşır.

Günümüzde çok çeşitli fare ilaçları satılmaktadır.Hatta kapanlar kurulup fareyi yakalamaya çalışılmıştır.Bu gibi yöntemler fare yakalamak için yeterli değildir.Aksine farenin bağışıklığını güçlendirerek,mücadeleyi zorlaştırır.

Fare yakalama servisi,dendiğinde bir çok firma göze çarpar ve akla gelir.Ama en doğru firmayı seçerek fareden kurtulmak oldukça zordur.Fare için ilaçlama yaparak kurtulmak mümkün değildir.En doğru yöntem ünite,(istasyon) yerleştirilmesidir.İstasyonlar sayesinde,fareden kesin olarak kurtulmak mümkündür.

Fare yakalama servisi,evinizde ya da herhangi bir mekanda fare gördüğünüzde bizi tercih etmelisiniz.Koku yapmayan,insan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan istasyonlar sayesinde fareye kesin çözüm sağlıyoruz..Evcil hayvanlarınız var ise tereddüt etmenizi gerektiren bir sebep yok.Rahatlıkla fare yakalama işlemini gerçekleştirebiliriz.

Tüm soru ve randevu bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Fare yakalama servisimizin ilaçladığı diğer böcekler;

  • Tahtakurusu
  • Pire
  • Karafatma
  • Mobilya kurdu
  • Hamam böceği
  • Kalorifer böceği

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Böcek İlaçlama 212

İstanbul 2 yakadan oluşan en büyük illerdendir.Deniz,demir ve otoyol ile ulaşım sağlanır.Eşsiz güzellikte tarihi yapılarıyla ünlü şehirde her türlü ihtiyaca...

Kapat