Depo İlaçlama Servisi

Haşereler çok çeşitli yapılarda ve türlerledir.Sıcakların artmasıyla gün yüzüne çıkar ve insan yaşamını olumsuz etkilerler.Sadece evlerde değil işyerlerinde,okullarda,bahçelerde,gıda üretim alanlarında hatta depolarda bile böcekler görülmektedir.

Her mekanda görülen böcek türü farklıdır.Ortamın yapısına göre yaşayan böcekler değişir.

Fazla eşyaların konulduğu,işyerlerindeki malzemelerin korunmaya alındığı depolarda da çok sıklıkla böcek şikayeti almaktayız.

Depo ilaçlama servisi,deponuzda bulunan tüm haşere ve kemirgenlerle mücadele eder.

Depo ilaçlama servisi,haşereye uygun insektisit kullanarak depoda sakladığınız ürünlere zarar vermeden ilaçlamanızı yapar.

Depo ilaçlama servisimizden hemen hizmet almak için bizi arayın.Uzmanlarımız sizin istediğiniz zamanda gelip ilaçlamanızı güvenli bir şekilde gerçekleştirsin.

Depolarda en çok görülen haşere ve kemirgenler;

  • Fare,
  • Karafatma,
  • Pire,
  • Hamam böceği,
  • Tahtakurusu

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Zeytinburnu İlaçlama Servisi

Zeytinburnu, İstanbul ilinin bir ilçesidir.Avrupa yakasında bulunur. 1 Eylül 1957 tarihinde ilçe olmuştur. Trakya’nın güneydoğusunda,Çatalca yarımadasının, Marmara Denizi’ne bakan yamaçlarının, bu denizle birleştiği...

Kapat