Böcek İlaçlama Şirketleri Okmeydanı

Okmeydanı semti,Okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi ile oldukça tanınan bir semttir.Şişliye bağlıdır.Avrupa yakasında yerleşmiş bir semttir.

Fatih Sultan Mehmet’in bu bölgede okçuluk müsabakaları için kurdurduğu ok meydanı ve okçuluk tekkesi nedeniyle bu ad verilmiştir.
Okmeydanı’nda her ne kadar çok fazla gecekondu bulunsa da, Mecidiyeköy’e yakınlığı gökdelenlerin artışına sebep olmuştur. Zamanla kentleşen semtlerdendir.Lüks siteler bulunmaktadır. Memorial Hastanesi  ile İstanbul Adalet Sarayı  bu semtte kurulmuştur.

Böcek ilaçlama şirketleri Okmeydanı,böcek ilaçlama hizmeti düşünüldüğünde akla ilk gelen firmalardanız.kokusuz ilaçlamalarımız ile tercih sebebi olmaktayız.Ev,iş yeri,otopark,bahçe gibi tüm alanlarda ilaçlama yapıyoruz.Kokusuz ilaçlama yaptığımız için evinizden çıkmanız gerekmiyor,iş yaşamınızı aksatmadan böceklerden kurtuluyorsunuz.

Böcek ilaçlama şirketleri Okmeydanı,tüm haşere ve kemirgenler için istediğiniz gün ve saatte hizmet vermekteyiz.Bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Okmeydanında bulunan bazı önemli yapılar;

  • Hacı Bektaş-ı Veli cem evi alevi kültür merkezi,
  • Cemal Kamacı Spor Kompleksi,
  • Fuat Soylu İlk Ögretim Okulu,
  • Tülin Manço İlköğretim Okulu,
  • Hüseyin Avni Kurşun İlk öğretim Okulu,
  • Osman Tevfik Yalman İlköğretim okulu,
    • Halil Rıfat Pasa Lisesi

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Kene İlaçlama Firmaları Bağcılar

Bağcılar İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır. Doğu illlerinden göç ile gittikçe de kalabalık hale gelen ilçe,en kalabalık nüfusa sahip ilçe...

Kapat