Böcek İlaçlama Servisi Beykoz

Beykoz İstanbul’un görülmeye değer ilçelerindendir.Boğazın en güzel semtlerinden olan Beykoz,köyleri ve semtleriyle birlikte doğayla iç içedir.Çalışanların çoğunlukta olduğu ilçede son yıllarda dinlenme amaçlı evler yapılmış,tatil bakımından da değerlendirilmektedir.Beykoz,eski evleri,yeni yapılan villaları ile bir sentez oluşturmaktadır.Köy yerleşimi de bulunan ilçede ormanlık alan oldukça fazladır.20 köy ve 25 mahallesi vardır.

İlçenin etrafı,kestane,gürgen,fındık,meşe,ıhlamur,kayın ağaçları ile çevrilidir.

Böcek ilaçlama servisi Beykoz,böcek her yerde  görülebilir. Periyodik ilaçlamalar ile böceklerden uzak yaşamak mümkündür.Evinizi günlerce terk etmeniz gibi kulaktan dolma bilgiler doğru değildir.İlaçlamalar kokusuzdur.Bazen hafif kokulu ilaçlama yapılır bunda da .bir kaç saat yeterlidir.6 aylık periyodlarla böcek ilaçlamasının tekrarlanması en doğrusu olacaktır.

Böcek ilaçlama servisi Beykoz,böcek problemi yaşadığınızda hemen bizi arayın.Haftanın tüm günlerinde servisimiz Beykoz’a hizmet vermektedir.İşin uzmanı kişilerden ilaçlama hizmeti aldığınızda böceklerden tamamen kurtulmak mümkündür.

Beykoz’da rastladığımız haşere türlerinden bir kaçı;

  • Pire
  • Hamam böceği
  • Çatı faresi
  • Fındık faresi
  • Kalorifer böceği
  • Karafatma
  • Akrep

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Karınca İlaçlama Servisi Beykoz

Beykoz köyleri bulunan büyük ilçelerdendir.Boğazda yer alan  ilçe fabrikaların çoğalmasıyla işçi kesiminin çoğunlukta olduğu bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. Gelir...

Kapat