Böcek İlaçlama Çengelköy

Çengelköy İstanbul’un Anadolu yakasında, Üsküdar’a bağlı bir semttir.Ortalama nüfusu 140 bin olan semtin  7 mahallesi vardır.Çengelköy her dönemde değerli  bir semt olmuştur. Yerli halkı sıcaktır..Muhteşem manzarası ve ihtişamlı yalılarıyla Çengelköy,İstanbul’un en gözde semtlerindendir.

Böcek ilaçlama Çengelköy,bu nadide semtimize sık sık böcek ilaçlama hizmeti vermek için gitmekteyiz.Sahil şeridi olması ve eski yapıların çok olmasından dolayı bir çok böcek  türünden şikayetler alıyoruz.

Böcek ilaçlama Çengelköy,yaptığımız kokusuz ilaçlamalar sayesinde evinizden çıkmanıza hiç gerek  yoktur.

Bazı böcekler için hafif kokulu ilaçlar kullansak da sadece 1-2 saat evden çıkmanız yeterli gelmektedir.Böcek ilaçlamasını mutlaka ruhsatlı firmalara yaptırın.Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edin.

Çengelköyde rastladığımız böcek türleri,

  • Akrep
  • Karafatma
  • Kalorifer böceği
  • Hamam böceği
  • Pire

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

İstanbul’un iki yakasından biri olan Anadolu Yakası hem trafiği hem nüfusu ile oldukça adından söz ettirmektedir.Tarihi ilçeler,önemli yapılar ve ünlü...

Kapat