Bahçelievler Karafatma İlaçlama Servisi

Karafatmanın rengi siyahtır ve büyüklüğü değişkendir.Erişkinlerde 1-2 cmden daha fazla olabilir.Diğer adı oryantal hamam böceğidir. yapılmaz ise mutlaka devamı gelecektir.Oryantal hamam böceği ilaçlaması profosyonel kişiler tarafından yapıldığında kolay ve zahmetsizdir.

Bahçelievler karafatma ilaçlama servisi,sıvı  insektisit  ile yapılan karafatma ilaçlaması kesin çözüm sağlar.En sık görülen böcek türlerindendir.İlaçlama yapılarak başa çıkmak sanıldığı kadar zor değildir.Doğru ilaç ve uygulama gerekir.Bilinçsizce uygulanırsa zehirlenme meydana gelebilir.

Bahçelievler karafatma ilaçlama servisi,İstanbul’un tüm ilçelerinde oryantal hamam böceği ilaçlaması yapmaktayız.Kokusuz ilaçlamalarımız sayesinde ev ya da ofisinizden çıkmanıza gerek yoktur.İhtiyaç duyulan her an hamam böceği ve diğer haşere ilaçlamaları servisimiz tarafından acil olarak yapılabilir.Böcek gördüğünüzde bize ulaşın böcek ilaçlama servisimizin hizmetinden faydalanın.

Bahçelievler’de ilaçladığımız diğer haşereler;

  • Akrep
  • Pire
  • Bit
  • Toz akarı
  • Gümüş böceği
  • Tahtakurusu

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Ev İlaçlama Güngören

Güngören İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan en küçük ilçelerden biridir.İstanbul genelinde 3. Küçük ilçe olarak sınıflandırılır. Zeytinburnu,Bakırköy ve Bahçeli evler...

Kapat