Bahçe İlaçlama Gebze

Gebze İstanbul’a en yakın ilçedir.Koceeli iline bağlıdır.İstanbul’un merkezindeki bir çok fabrikanın Gebze’ye taşınmasıyla ilçe gelişmiş,alt yapısı ger geçen gün iyileşme göstermektedir.Bir çok yeni bina ile kalabalık nüfusa hane oluşturmaktadır.

Bahçe ilaçlama Gebze,genellikle evler ve binalar bahçe içindedir.Üst yapısı son yıllarda gelişmeye başlasa da gecekondu yapılaşması halen devam etmektedir.Bahçede görülen böcekler ilaçlamaz ise kısa sürede evlere girerek yuvalanır.

Bahçe ilaçlama Gebze,her yıl en az bir kez bahçe ilaçlaması yaptırmak,böcek ve farelerden kurtulmak için gereklidir.Bu periyod duruma göre sıklaştırılabilir.

Gebze’de ilaçlama yaptığımız bazı böcekler;

  • Kertenkele
  • Pire
  • Fare
  • Hamam böceği
  • Akrep

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Böcek İlaçlama Şirketleri Küçükçekmece

Küçükçekmece küçük ilçelerdendir..İstanbul’un Avrupa yakasında bulunur.İlçede son dönemde  toplu konutların yapılması oldukça düzenli bir yapılaşma meydana getirmiştir.Bir çok semt ve...

Kapat