Atakent Fare İlaçlama Servisi

Atakent,İstanbul’un ,Avrupa yakasında yerleşmiş bir alandır.Atakent Mahallesi Toplu Konut adıyla bilinen Küçükçekmece ve İstanbul’un ilk uydu kentlerinden birisidir. Halen yeni eklenen etap ve bölümlerle gelişmektedir.1950 yıllarında oluşmaya başlayan Atakent mahallesi şimdilerde bir çok etapa ayrılarak oldukça büyük bir alana yayılmıştır.Atakent’te bir çok avm ve soyal tesis yer almaktadır.

Atakent fare ilaçlama servisi, tüm ev ve iş yerlerinde,açık ve kapalı alanlarda görülmekte olan fareler,insanları huzursuz etmektedir.Çok yüksek katlarda dahi görülebilirler.Tırmanma özellikleri ile rahatlıkla binaları dolaşabilirler.Bitkisel ve kimyasal bir çok çözüm arayan insanlar ilaçlama firmalarıyla görüşerek en doğru çözüme ulaşırlar.Fare için en doğru çözüm istasyonlar yerleştirilmesidir.

Atakent fare ilaçlama servisi,en etkili çözüm kemirgen istasyonlarıdır.Kapalı ve açık tüm alanlara yerleştirerek insan sağlığına hiçbir zarar vermeden,koku ve kalıntı bırakmadan fare probleminizi çözüyoruz.Bu uygulama sonrasında fare probleminiz kontrol altına alınmış oluyor.

Fare ile karşılaştığınızda hemen bize ulaşın.Acil hizmetlerimizden yararlanın.

Atakentte görülen diğer haşere türleri;

  • Kalorifer böceği
  • Pire
  • Akrep
  • Kırkayak
  • Bit
  • Salyangoz
  • Tırtıl

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Şişli Böcek İlaçlama Firmaları

Avrupa yakasının en nezih ilçelerinden biri Şişli’dir.Bir çok semt ve mahallesi olan ilçede yerleşim düzenlidir.Eski yapılar ağırlıkta olup yeni binalar...

Kapat