Akrebi Ne Öldürür

Akrep her yerde yaşayabilir.Genellikle sıcak ortamları tercih eder.Duvar çatlaklarında,  kurumuş ağaç kabukları altında ya da yer altında kazdıkları dehlizlerde yaşar.Yaz aylarında ise ortaya çıkarak tehlike arz ederler.

Geceleri ortaya çıkan akrep,oldukça zararlı bir böcektir.Sarı,açık kahve ve siyah renklerde olabilir.Akrep yavrusu ise beyaz renktedir.2 yıl aç kalabilen akrep,besinlerden aldığı sıvıdan dolayı uzun süre susuz da yaşayabilir.

Akrebi ne öldürür, sadece gördüğünüz akrebi öldürmek tehlikenin geçtiğini göstermez.Evinizde başka akrepler de yaşıyor olabilir.Akrep için çeşitli yöntemler insanlar tarafından denense de etkili olmadığı görülür.Hem zaman hem de maddi kayıp vermemek için bir an önce bizi arayın.

Akrebi ne öldürür,akrep gördüğünüzde bizi ararsanız  uzmanlarımız akrep ilaçlaması yaparak sizi bu tehlikeli böcekten kurtaracaktır.En entkili akrep ilacı ile size hizmet vermekteyiz.Garantili uygulamamız osnucunda akrepten kurtuluyorsunuz.

Akrep ilaçlamasında 2 saat evden çıkmanız yeterlidir.Hafif kokulu yapılan ilaçlamadan sonra evinizi havalandırıp rahatlıkla girebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için hemen bize ulaşın.

Akrep türleri;

  • Topraküstü akrepleri
  • Ağaç akrepleri 
  • Taşaltı akrepleri 
  • Toprakaltı akrepleri
  • Kumcul akrepler
  • Kazıcı akrepler

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in C:\WEBS\yusuf\hasereilaclama.org\www\wp-content\plugins\etiketlere-title\etiketlere_title.php on line 15

Henüz bir soru yok.

Bize sorunuzu sorun

Önceki yazıyı okuyun:
Tuzla Böcek İlaçlama Firmaları

Tuzla İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan ilçelerindendir.İstanbul’un en güneyinde yerleşmiştir. Türkiye'nin en büyük tersanesi ve Türkiye'nin tek Formula 1 pisti Tuzla'dadır..Nüfus bakımından...

Kapat